Kalite Politikası Bildirgesi


ÖNCE MÜŞTERİ

Onduline Kalite Politikası Bildirgesi

 

Onduline olarak vizyonumuz, müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizin kalıcı güvenilirliğine, kalitesine olan inançları üzerine kurulmuştur.

Pazarlarımızın beklentileri, kalite ve performans konularında sürekli olarak artmaktadır.

Bizler Onduline olarak stratejik pazarlarımızın her birinde, tüm enerjimizi sürekli olarak müşteri taleplerini karşılama ve öngörme üzerine yoğunlaştıracağız.

Bu bağlamda:

  • Ürün ve hizmetlerimizin ortaya koyduğu değerleri sürekli olarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunu yapmak için pazarlarımızı çok iyi araştırırız. Müşterilerimizin ve son kullanıcıların mevcut ve gelişecek ihtiyaçlarını yakınen anlamaya çalışırız.
  • Onduline, daha yüksek kalite ve maliyet performansı standartlarında, yeni ürünleri ve çözümleri pazara sunmak üzere sürekli olarak imkanlarını geliştirir.
  • Bütün tedarik zincirimiz boyunca, müşterilerimize taahhüt ettiğimiz kaliteyi resmi ürün spesifikasyonlarına tam uygun bir şekilde sunmak için gerekeni yaparız.
  • Müşteri memnuniyetsizliklerinin kayıtlara geçirilmesi ve işlemlerinin yapılması için basit, verimli, müşteri dostu ve duyarlı bir sistem kullanırız.
  • Onduline kalite yönetim sistemi, uluslararası ISO 9000 standardıyla uyumlu olup aşağıdaki başlıklar üzerine kuruludur:

               - Şeffaf politika ve organizasyonlar, ölçümler, eylem planları ve denetimler.

               - Açık, makul ve yapıcı iletişim.

               - Katılımcı ve müşteri odaklı takım çalışması.

               - Eğitim ve karşılıklı öğrenme.Biz yaptığımızı söyleriz, söylediğimizi yaparız; en verimli ve disiplinli şekliyle.

Biz, tüm Onduline çalışanlarının kalite ve sürekli iyileştirme çalışmalarına katılımlarını teşvik ederiz.

Biz her şeyin önüne müşterimizin memnuniyetini koyarız.